Ferie z Bunkrem Sztuki
4-17.1.2021

W tym roku ferie zimowe będą wyglądać nieco inaczej niż do tej pory. Nie zmienia się jednak to, że możecie je spędzić z Bunkrem Sztuki. I to w swoich domach! Zapraszamy dzieci oraz dorosłych do wspólnej zabawy. Na naszej stronie znajdziecie darmowe zeszyty edukacyjne (…)

ARCHIWUM
Dni otwarte w Bunkrze Sztuki. Ostatni raz przed remontem

AKTUALIZACJA z dnia 4.11.2020 r.: Wydarzenie zostało odwołane w związku z decyzją Rządu o zamknięciu instytucji kultury w okresie od 7 do 29 listopada 2020 r. z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Otwieramy wszystkie drzwi Galerii na dwa dni – 14 i 15 listopada. To (…)

ARCHIWUM
Spotkanie z Dorotą Nieznalską i Cezarym Łazarewiczem
15.10.2020, czwartek, godz. 18:00

Zapraszamy na spotkanie z artystką, autorką wystawy Sprawa Stanisława Pyjasa – Dorotą Nieznalską oraz dziennikarzem i publicystą – Cezarym Łazarewiczem poświęcone znaczeniu i historii sprawy Stanisława Pyjasa. Spotkanie poprowadzi dyrektor Bunkra Sztuki – Maria Anna Potocka. Liczba miejsc ograniczona do 30 osób. Obowiązuje rezerwacja (…)

ARCHIWUM
Oprowadzanie po wystawie "Sprawa Stanisława Pyjasa" z udziałem Doroty Nieznalskiej
17.10.2020, sobota, godz. 12:00

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Sprawa Stanisława Pyjasa. Po wystawie oprowadzi jej autorka. Wstęp w cenie biletu na wystawę, który można nabyć w kasie galerii. Liczba miejsc ograniczona do 30 osób. Istnieje możliwość zarezerwowania biletu pod adresem: press@bunkier.art.pl Wstęp w maseczkach ochronnych z koniecznością (…)

ARCHIWUM
Cracow Art Week Krakers 2020
18.10.2020, niedziela, godz. 12–18

Bunkier Sztuki bierze udział w tegorocznym festiwalu Cracow Art Week Krakers 2020. Cracow Art Week KRAKERS to projekt promujący i upowszechniający sztukę współczesną oraz animujący środowisko artystyczne miasta. Dzięki bogatemu programowi pełnemu wernisaży, wystaw czy oprowadzań kuratorskich, będziemy mogli zobaczyć krakowski świat sztuki bliżej (…)

ARCHIWUM
Wernisaż wystawy Doroty Nieznalskiej "Sprawa Stanisława Pyjasa"
20.8.2020, czwartek, godz. 17–21

Zapraszamy na wernisaż wystawy Doroty Nieznalskiej “Sprawa Stanisława Pyjasa”, który odbędzie się w czwartek, 20 sierpnia, w godzinach 17–21. Na wydarzeniu obowiązuje przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa: wstęp tylko w maseczkach ochronnych konieczność dezynfekcji rąk zachowanie odstępu 2 m od pozostałych uczestników Liczba miejsc na (…)

ARCHIWUM
Oprowadzanie kuratorskie z udziałem artysty po wystawie "Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego"
2.8.2020, niedziela, godz. 12:00

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie Moniki Kozioł po wystawie Adama Rzepeckiego “Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego”. Na oprowadzaniu obecny będzie artysta – Adam Rzepecki. Wstęp w cenie biletu na wystawę, który można nabyć w kasie galerii. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Istnieje możliwość (…)

ARCHIWUM