Wernisaż wystawy Doroty Nieznalskiej "Sprawa Stanisława Pyjasa"
20.8.2020, czwartek, godz. 17–21

Zapraszamy na wernisaż wystawy Doroty Nieznalskiej “Sprawa Stanisława Pyjasa”, który odbędzie się w czwartek, 20 sierpnia, w godzinach 17–21. Na wydarzeniu obowiązuje przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa: wstęp tylko w maseczkach ochronnych konieczność dezynfekcji rąk zachowanie odstępu 2 m od pozostałych uczestników Liczba miejsc na (…)

ARCHIWUM
Oprowadzanie kuratorskie z udziałem artysty po wystawie "Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego"
2.8.2020, niedziela, godz. 12:00

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie Moniki Kozioł po wystawie Adama Rzepeckiego “Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego”. Na oprowadzaniu obecny będzie artysta – Adam Rzepecki. Wstęp w cenie biletu na wystawę, który można nabyć w kasie galerii. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Istnieje możliwość (…)

ARCHIWUM
Zmiana godzin otwarcia

Od 2 czerwca 2020 Galeria Bunkier Sztuki czynna będzie dla zwiedzających od wtorku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 18.00. Wyjątkiem będą czwartki, kiedy Galeria będzie otwarta między godzinami 13.00 a 21.00. Tym samym informujemy, że dnia 11 czerwca Galeria będzie otwarta bez (…)

ARCHIWUM
Otwarcie galerii dla zwiedzających
Wtorek, 19.5.2020

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o stopniowym wznawianiu działalności niektórych instytucji kultury informujemy, że Galeria zostanie ponownie udostępniona dla zwiedzających od wtorku 19 maja 2020 r.  Zaprezentujemy Państwu wystawę Adama Rzepeckiego. Do tego czasu zachęcamy do zapoznania się z fragmentem wystawy (…)

ARCHIWUM
Kamil Kukla "Frukta i paszczęki" – premiera muzyczna
Bunkier w sieci

Frukta i paszczęki to muzyka, która towarzyszyła mojej solowej wystawie o tym samym tytule prezentowanej jesienią 2019 w Bunkrze Sztuki w Krakowie. Na wystawę nagrałem serię improwizowanych soundscape’ów. W Galerii zabrzmiał pierwszy, otwierający album set. Obrazom i instalacji rzeźbiarskiej towarzyszyła rozlewająca się po salach (…)

ARCHIWUM
Dokumentacja fotograficzna wystawy "Agata Kus Horror Picture Show"
Bunkier w sieci

Dokumentacja fotograficzna wystawy Agata Kus Horror Picture Show przygotowana przez Macieja Plewińskiego wraz z komentarzami kuratorskimi Delfiny Jałowik. Wystawę można było oglądać w Bunkrze Sztuki od 7 grudnia 2019 do 19 stycznia 2020 roku.     To pierwsza tak duża wystawa obrazów i obiektów (…)

ARCHIWUM
Bunkier w sieci, program maj 2020

Krakowska galeria Bunkier Sztuki kontynuuje prowadzenie programu wystawienniczego i edukacyjnego w przestrzeni Internetu. Równolegle do planowanego otwarcia Galerii dla zwiedzających 19 maja 2020 r., będą także prowadzone działania w sieci. Stacjonarnie, w galerii pokażemy Państwu nową wystawę – Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego, (…)

ARCHIWUM