Spotkanie z Dorotą Nieznalską i Cezarym Łazarewiczem
15.10.2020, czwartek, godz. 18:00

Zapraszamy na spotkanie z artystką, autorką wystawy Sprawa Stanisława Pyjasa – Dorotą Nieznalską oraz dziennikarzem i publicystą – Cezarym Łazarewiczem poświęcone znaczeniu i historii sprawy Stanisława Pyjasa. Spotkanie poprowadzi dyrektor Bunkra Sztuki – Maria Anna Potocka. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Obowiązuje rezerwacja (…)

AKTUALNE
Oprowadzanie po wystawie "Sprawa Stanisława Pyjasa" z udziałem Doroty Nieznalskiej
17.10.2020, sobota, godz. 12:00

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Sprawa Stanisława Pyjasa. Po wystawie oprowadzi jej autorka. Wstęp w cenie biletu na wystawę, który można nabyć w kasie galerii. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Istnieje możliwość zarezerwowania biletu pod adresem: press@bunkier.art.pl Wstęp w maseczkach ochronnych z koniecznością (…)

AKTUALNE
Przypinki Doroty Nieznalskiej do wystawy "Sprawa Stanisława Pyjasa"

W kasie galerii dostępne są przypinki wykonane przez Dorotę Nieznalską z okazji wystawy Sprawa Stanisława Pyjasa. Oprócz nich można także kupić krótką publikację poświęconą szczegółom sprawy Stanisława Pyjasa z tekstami Cezarego Łazarewicza, Doroty Nieznalskiej i Marii Anny Potockiej. ⁠

AKTUALNE
Sztuka słuchania - podcast

Bunkier Sztuki zaprasza na podcast „Sztuka słuchania”, poświęcony zagadnieniom sztuki współczesnej. Gośćmi pierwszego odcinka są Mirosława Bałazy, historyczka sztuki i kuratorka, oraz artysta Piotr Lutyński, którzy opowiedzą o swojej współpracy przy wystawie „Budda, Mars i jeleń” zorganizowanej w Bunkrze Sztuki w 2020 roku. Nagranie (…)

AKTUALNE