Wystawa Leszka Sobockiego Portrety krakowian przedłużona

Z radością informujemy, że wystawa Leszka Sobockiego „Portrety krakowian” została przedłużona do 30 stycznia 2022 roku. Jeszcze przez prawie dwa miesiące możecie odwiedzić zabytkowe piwnice Pałacu Potockich i obejrzeć około 50 obrazów autorstwa artysty. Zapraszamy od wtorku do niedzieli w godzinach 12–19.

AKTUALNE
Obowiązujące ograniczenia dotyczące liczby osób jednocześnie przebywających na wystawie

Zgodnie z nowymi wytycznymi obowiązującymi od 1 do 17 grudnia włącznie, maksymalna ilość osób zwiedzających jednocześnie Galerię Bunkier Sztuki to 23 osoby. Limit nie dotyczy osób zaszczepionych.

AKTUALNE
"Partytura i ogród. Krzysztof Penderecki" – Emisja VOD filmu

Na platformie PLAY Kraków dostępny jest Film „Partytura i ogród”, stanowiący część obecnej wystawy Galerii poświęconej Krzysztofowi Pendereckiemu “Partytura i ogród. Muzyka wobec obrazu, ogród wobec muzyki”. Film będzie dostępny do końca trwania wystawy tj. 26 września 2021 r. Dostęp do filmu na 48 (…)

AKTUALNE
nowości wydawnicze: KRZYSZTOF PENDERECKI. PARTYTURA I OGRÓD – KATALOG WYSTAWY

W publikacji znajdują się teksty Marii Anny Potockiej i Marka Stachowskiego oraz tekst opracowany przez M.A. Potocką na podstawie wypowiedzi Krzysztofa Pendereckiego. Część ilustracyjna publikacji zawiera prace Krzysztofa Pendereckiego: wybrane partytury oraz szkice ogrodu, a także zdjęcia dworu i parku w Lusławicach wykonane przez (…)

AKTUALNE
NOWY ZESZYT EDUKACYJNY
Bunkier w sieci. Kolekcja Bunkra Sztuki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z nowym zeszytem edukacyjnym poświęconym Kolekcji Bunkra Sztuki, który przygotowaliśmy z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat. Kolejny zestaw zadań dla dzieci inspirowany jest pracą Macieja Chorążego Flashback Smurfs z 2014 r. Zadania można pobrać z naszej strony internetowej (…)

AKTUALNE
NOWOŚCI WYDAWNICZE: WOKÓŁ SPRAWY PYJASA

Publikacja zawiera część ilustracyjną zaprojektowaną przez Dorotę Nieznalską, autorkę wystawy Sprawa Stanisława Pyjasa, oraz teksty: Liliany Batko-Sonik, Cezarego Łazarewicza, Marii Anny Potockiej, Stanisława Pyjasa, Andrzeja Romanowskiego, Pawła Sękowskiego, Bogusława Sonika, Joanny Szczęsnej, Adama Szostkiewicza i Jana Widackiego, a także wiersz Adama Zagajewskiego. Znajdziecie tam również (…)

AKTUALNE
Nowy zeszyt edukacyjny
Bunkier w sieci. Kolekcja Bunkra Sztuki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z nowym zeszytem edukacyjnym, który jest inspirowany obecną wystawą Bartka Materki Tak to wygląda. Zadania zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat. Więcej informacji znajdziecie w dziale Edukacja >>> TUTAJ. Tam też czeka na Was gotowy zeszyt (…)

AKTUALNE