Kiermasz Książek


W gorączce przedświątecznych zakupów zapraszamy do Galerii Bunkier Sztuki.
My również dołączamy się do zimowych targów, kiermaszów, stoisk, rabatów i promocji przygotowując dla was Kiermasz Książek.
Chodźcie, chodźcie!

Na Kiermaszu pojawią się wydawane przez nas publikacje. Znajdziecie tam nie tylko katalogi wystaw, ale także specjalistyczne książki dotyczące wystawiennictwa, teorii sztuki czy krytyki artystycznej – zarówno wydania limitowane i archiwalne, jak też nowości. Nasza najnowsza publikacja „Księga Zmian”, to antologia o charakterze źródłowym dotycząca projektów realizowanych w ostatnich latach w Galerii Bunkier Sztuki i poruszająca m.in. problematykę zacierania autorstwa, porzucania pola sztuki przez artystów oraz dematerializacji obiektu sztuki.
Wszystko to po wyjątkowych, promocyjno-świątecznych cenach!
Dużo dobrego! Książki takie fajne! Wow!

To wyjątkowe wydarzenie trwać będzie przez całe trzy dni, w trakcie finisażu wystaw „Orient” i „Memplex”. Jeżeli jeszcze nie widzieliście naszych ekspozycji, to już ostatnia okazja.
Łezka w oku się kręci! Ale książki na pocieszenie!

Zapraszamy, zapraszamy!

Może któraś z zakupionych publikacji będzie idealnym świątecznym prezentem dla rodzinki, dla przyjaciół, dla siebie. Do czytania pod kołderką w zimowe wieczory.
Wow!