Wernisaż wystawy Blisko ciała
piątek, 17 marca, godz. 18

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac z Kolekcji Bunkra Sztuki.

AKTUALNE
Oprowadzanie finisażowe z Beatą Stankiewicz
niedziela, 5 marca, godz. 17

Wystawa Natural Born Artists powoli dobiega końca. 5 marca o godz. 17 czeka Was wyjątkowe, pożegnalne oprowadzanie. Spotkanie poprowadzą: autorka dzieł prezentowanych na ekspozycji Beata Stankiewicz oraz historyk sztuki Kamil Gibas. Ponadto w ramach weekendu finisażowego zapraszamy dzieci i młodzież (8–13) wraz z opiekunami (…)

AKTUALNE
Warsztaty plastyczne z Beatą Stankiewicz
sobota, 4 marca, godz. 12

UWAGA. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach w przyszłości. Zapraszamy dzieci i młodzież (8 – 13 lat) wraz z opiekunami na spotkanie z Beatą Stankiewicz, artystką, której prace prezentujemy w Bunkrze Sztuki na wystawie Natural Born Artists. (…)

AKTUALNE
Ferie w Bunkrze: oprowadzanie po wystawie Beaty Stankiewicz
sobota, 11 lutego, godz. 15

Ferie trwają. W programie Bunkra Sztuki oprowadzania i warsztaty dla starszych i młodszych.

AKTUALNE
Ferie w Bunkrze: rodzinne warsztaty (szkoły ponadpodstawowe)
czwartek, 9 lutego, godz. 17

Zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych na warsztaty artystyczne.

AKTUALNE
Bunkier Sztuki dla WOŚP

Nadchodzi 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka trwająca do 12 lutego 2023 roku przebiega pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. W ramach inicjatywy Galeria Bunkier Sztuki przekazuje dar w postaci pakietu katalogów z autografami artystów, który możecie licytować tutaj: Pakiet katalogów z autografami (…)

AKTUALNE
Ferie w Bunkrze: rodzinne warsztaty (szkoły podstawowe)
wtorek, 7 lutego, godz. 12

Bunkier Sztuki zaprasza na kolejne spotkanie z okazji ferii zimowych. Otwarte, rodzinne warsztaty na wystawie Beaty Stankiewicz Natural Born Artists adresowane są do uczniów szkół podstawowych i ich rodziców lub opiekunów. Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. Pierwsza zakłada zwiedzanie wystawy, druga to warsztaty (…)

AKTUALNE