Rekrutacja na stanowisko:  specjalista ds. obsługi urządzeń oświetleniowych, projekcyjnych i audiowizualnych
14.09.2023

Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” w Krakowie Bunkier Sztuki jest jedną z najszerzej rozpoznawalnych instytucji prezentujących sztukę współczesną w Polsce. Nasza misja – poza organizacją wystaw i projektów artystycznych – obejmuje także tworzenie i naukowe opracowywanie Kolekcji, a także realizację programu edukacyjnego oraz wydawniczego. (…)

Klauzula informacyjna dla osób zwiedzających/ biorących udział w warsztatach lub innych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Galerię Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki: w Krakowie
12.09.2023

Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” w Krakowie, spełniając obowiązek informacyjny, który wynika z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i (…)

Regulamin zwiedzania ekspozycji i uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki
17.05.2023

§ 1. Postanowienia ogólne Regulamin zwiedzania ekspozycji i uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”, zwany dalej: „regulaminem”, określa zasady zwiedzania ekspozycji Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” z siedzibą przy pl. Szczepańskim 3A, 31-011 Kraków, wpisanej do Rejestru Instytucji Kultury Miasta (…)

Demontaż wystawy
06.03.2023

W związku z demontażem wystawy Galeria Bunkier Sztuki pozostanie nieczynna dla zwiedzających do 16 marca. Już dziś zapraszamy na otwarcie wystawy Blisko ciała, które odbędzie się 17 marca o godz. 18.

Prace remontowe w budynku Bunkra Sztuki przy placu Szczepańskim trwają
15.02.2023

Prace remontowe w budynku Bunkra Sztuki przy placu Szczepańskim trwają. W zorganizowanym w 2016 roku konkursie na przebudowę i rozbudowę Galerii zwyciężył projekt KWK Promes Roberta Koniecznego. Na podstawie założeń zwycięskiej koncepcji projekt wykonało Biuro Architekt Kaczmarczyk. Modernizacja ma na celu poprawę warunków ekspozycyjnych, w (…)

Informacja o wynikach postępowania
01.12.2022

Kraków, 30 listopada 2022r. Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki Plac Szczepański 3A 31-011 Kraków   Informacja o wynikach postępowania W imieniu Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie, Informuję o wyborze oferty Wykonawcy Syriana Joanna Fischer, 80-180 Gdańsk, ul. Porębskiego 28/17, Cena oferty: Cześć (…)

ZAPYTANIE OFERTOWE – dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby Galerii
18.11.2022

W imieniu Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o złożenie oferty na dostawę sprzętu informatycznego na potrzeby Galerii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia dostawa sprzętu informatycznego zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 2 (…)