Strona główna

KALENDARIUM

Nowa karta edukacyjna – Bunkier Sztuki się zmienia!

W związku z modernizacją budynku, która bez cienia wątpliwości pozytywnie wpłynie na komfort i jakość zwiedzania Galerii, przygotowaliśmy specjalną kartę edukacyjną. Znajduje się w niej zadanie, które kreatywnie wykorzystuje zachodzące zmiany, związane z pracami remontowymi naszej siedziby. Zachęcamy w nim do tworzenia własnych, przestrzennych (…)

AKTUALNOŚCI
Oprowadzanie po wystawie Michała Stonawskiego To, co widzę, nie jest tym, co widzę
sobota, 30 lipca 2022, godz. 14

Pomysł na sobotnie popołudnie? Proponujemy oprowadzanie po najnowszej wystawie Michała Stonawskiego To, co widzę, nie jest tym, co widzę w Bunkrze Sztuki. O ekspozycji opowie Wam historyk sztuki Kamil Gibas. • Na wydarzenie nie są wymagane wcześniejsze zapisy. • Bilet wstępu, w cenie 2 (…)

AKTUALNE
Oprowadzanie autorsko-kuratorskie po wystawie To, co widzę, nie jest tym, co widzę
niedziela, 24 lipca, godz. 15

Zapraszamy na pierwsze, wyjątkowe oprowadzanie po wystawie To, co widzę, nie jest tym, co widzę. O ekspozycji opowiedzą jej twórcy: artysta Michał Stonawski i kuratorka Agnieszka Mazoń, którzy odkryją przed widzami nieoczywistą estetykę codzienności. W niedzielne popołudnie zapraszamy do Bunkra Sztuki, Rynek Główny 20. (…)

AKTUALNE
Michał Stonawski. To, co widzę, nie jest tym, co widzę
23.7–2.10.2022

Zapraszamy do zwiedzania wystawy Michała Stonawskiego To, co widzę, nie jest tym, co widzę w Bunkrze Sztuki, która jest pierwszą tak obszerną prezentacją twórczości krakowskiego artysty Michała Stonawskiego. Obejmuje ona ponad 50 dzieł powstałych w ostatnich 15 latach. Pokryte warstwami farby, wysłużone meble i (…)

Spotkanie autorskie z Andą Rottenberg
poniedziałek, 27 czerwca, godz. 18

Galeria Bunkier Sztuki oraz Wydawnictwo Stentor zapraszają na spotkanie autorskie z Andą Rottenberg wokół publikacji From Poland with Love. Listy do Haralda Szeemanna. Rozmowę z autorką poprowadzi profesor Janusz A. Majcherek.

AKTUALNE