Strona główna

KALENDARIUM

Spotkanie autorskie z Andą Rottenberg
poniedziałek, 27 czerwca, godz. 18

Galeria Bunkier Sztuki oraz Wydawnictwo Stentor zapraszają na spotkanie autorskie z Andą Rottenberg wokół publikacji From Poland with Love. Listy do Haralda Szeemanna. Rozmowę z autorką poprowadzi profesor Janusz A. Majcherek.

AKTUALNE
Oprowadzanie po wystawie Nie od razu zbudowano
piątek, 24 czerwca, godz. 17.30

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Nie od razu zbudowano, prezentacji kuratorowanej przez Stanisława Rukszę. W piątek 24 czerwca o godzinie 17.30 będziecie mieć okazję spojrzeć na Kraków oczami artystek i artystów, których prace są wynikiem krytycznej refleksji nad bieżącymi problemami społeczno-politycznymi. • Na wydarzenie (…)

AKTUALNE
Oprowadzanie po wystawie Nie od razu zbudowano w ramach Cracow Art Week KRAKERS

Galeria Bunkier Sztuki, w ramach wydarzeń towarzyszących Cracow Art Week, zaprasza na oprowadzanie po ekspozycji Nie od razu zbudowano. Objęta patronatem KRAKERSA wystawa – zorganizowana w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie – prezentuje dzieła, których wspólnym mianownikiem jest krytyczna analiza naszej rzeczywistości społeczno-politycznej, (…)

AKTUALNE
Oprowadzanie w PJM po wystawie Nie od razu zbudowano
czwartek, 9 czerwca, godz. 16.30

W związku z nową wystawą Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki przygotowała kolejne wydarzenie dostępne adresowane do społeczności g/Głuchych. Zapraszamy na zwiedzanie wystawy Nie od razu zbudowano, które odbędzie się w czwartek 9 czerwca o godz. 16.30. Państwa przewodnikiem po ekspozycji będzie historyk sztuki Kamil (…)

AKTUALNE
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Nie od razu zbudowano
niedziela, 29 maja, godz. 12.30

Zapraszamy na specjalne oprowadzanie po wystawie Nie od razu zbudowano. Kurator Stanisław Ruksza opowie o ekspozycji, roli reakcji współczesnych artystów wobec nadużyć w strefie politycznej i społecznej oraz o tym, czy sztuka może doprowadzić do realnych przemian w tych obszarach. Na wydarzenie nie są (…)

AKTUALNE