03–05.10.2014 | Playpublik Kraków

Przez moment wyobraź sobie otaczający Cię świat jako pole gry. Czy jesteś jej częścią?

PLAYPUBLIK zawita do Krakowa! Od 3 do 5 października 2014 będziemy się świetnie bawić, na nowo odkrywając poprzez gry dobrze znane miejsca i odpowiadając sobie na pytanie: co to znaczy żyć razem we wspólnej przestrzeni?

Gry, warsztaty i dyskusje, przygotowane pod kuratorską opieką Invisible Playground w 20 miejscach w centrum Krakowa, zamienią miejską przestrzeń w pole gry. Artyści, designerzy i eksperci z ponad 15 krajów zaprezentują swoje prace. Udział wezmą m.in. Holly Gramazio (UK), David Fono (CA), Kaho Abe (US/JP), Departament Gier (PL) oraz Zebra Projekt (PL).

Dołącz do nas! Przyjdź do centrum festiwalowego w Bunkrze Sztuki. Odkryj na nowo Kraków. Poznaj świetnych ludzi: projektanci gier czekają i chętnie wprowadzą Cię do akcji. To naprawdę proste, a świetna zabawa gwarantowana.

Wszystkie informacje dotyczące festiwalu dostępne na stronie playpublik.pl

Festiwal organizują Invisible Playground i Goethe-Institut Krakau we współpracy z całą plejadą fantastycznych instytucji i mecenasów, między innymi z Galerią Bunkier Sztuki, Instytutem Francuskim w Krakowie, krakowskim klastrem EUNIC i innymi. Festiwal Playpublik jest dotowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec, niemiecko-francuskiego funduszu wspierania projektów kulturalnych Elysée-Fonds oraz zrzeszenia europejskich instytutów kultury EUNIC.

Więcej informacji
Informacje główne
Festiwal gier w przestrzeni miejskiej
Informacje dodatkowe
Centrum festiwalowe: Galeria Bunkier Sztuki, Przestrzeń Otwarta
Wstęp wolny po rejestracji w centrum festiwalowym
Udział od lat 18

06 October
Monday

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia