Chodźmy na spacer!

Zapraszamy na spacer po dzikich ogrodach z artystką Anną Niesterowicz oraz trenerem i instruktorem medytacji Zbigniewem Mielke. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w okolicach Dolinki Służewieckiej. Dokumentacja zdarzenia zostanie zaprezentowana na wystawie w Galerii Bunkier Sztuki w Krakowie.

„Minimalne formy realności” to międzynarodowa prezentacja rzeźby, dla której jednym z kluczy jest uważność i czujność w codzienności. W trakcie spaceru z Anną Niesterowicz – artystką biorącą udział w wystawie – spróbujemy przyjrzeć się metodom poszukiwania naturalnych form realności. Towarzyszyć nam będzie Zbigniew Mielke – instruktor medytacji, który udzieli nam wskazówek, w jaki sposób spacerować/być, wykorzystując wszystkie zmysły.

O tym wydarzeniu nie trzeba więcej pisać. Po prostu… „Chodźmy na spacer!”.

Spotykamy się pod Multikinem, przy stacji Imielin.
Ze względu na ograniczona ilość miejsc, wymagane są wcześniejsze zapisy:
Karolina Vyšata, vysata@bunkier.art.pl

 

Anna Niesterowicz – arystka tworząca filmy wideo, rysunki, obiekty, instalacje, ilustracje dla prasy. Studiowała na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie. Dyplom obroniła w pracowni prof. Grzegorza Kowalskiego w 2000 roku. Była stypendystką Polish Culture Foundation (2001) i rezydentką IAAB w Bazylei (2003). Współpracuje z Fundacją Galerii Foksal. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Zbigniew Mielke – trener, instruktor medytacji. Pobierał nauki z zakresu psychologii buddyjskiej: „Professional training in Contemplative Psychology and Mindfulness” (Instytut Upaja, Niemcy), „Mudra space awareness”, „Maitri”. Uczeń Lee Worley, współzałożycielki Open Theater w Nowym Jorku.
Informacje główne
12.07.2015 (niedziela), godz. 14
Informacje dodatkowe
Wydarzenie towarzyszące wystawie „Minimalne formy realności”
Kuratorka: Lidia Krawczyk
Miejsce: Warszawa (Dolinka Służewiecka)
Miejsce spotkania: Multikino, przy stacji metra Imielin
Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy.
W ramach zadania „Minimalne formy realności”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

13 July
Monday

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia