Historie niesamowite

I część czterodniowych warsztatów tworzenia animacji, w trakcie których młodzi uczestnicy pod wodzą Marty Pajek nie tylko będą mogli poznać wybrane techniki animacji, ale przede wszystkim od początku do końca zrealizują film animowany: napiszą scenariusz, wykonają storyboard i elementy animacji (bohaterów, scenografię), stworzą efekty specjalne, nagrają dźwięki oraz poznają podstawy montażu.

Pokaz filmu zrealizowanego przez dzieci w trakcie warsztatów, razem z pokazem animacji nagrodzonych na II Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych Filmów Animowanych „Halo Echo”, odbędzie się 1.06.2013 roku.

Marta Pajek jest niezależną reżyserką filmów animowanych. Ukończyła ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki (pracownia Jerzego Kuci). W 2011 roku zakończyła prace nad filmem Snępowina, który jest jej debiutem profesjonalnym, wyprodukowanym przez Studio Se-ma-for. Oprócz projektów autorskich, artystka realizuje projekcje do teatru i prowadzi warsztaty z filmu animowanego.

Współorganizatorzy: Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Fundacja Orange

Projekt realizowany w ramach programu Akademia Orange.

Warsztaty Małego Klubu Bunkra Sztuki są realizowane w ramach zadania LaboARTorium. Edukacja kulturalna w Bunkrze. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Warsztaty dla dzieci od 7 do 12 lat.

Czas trwania: 4 godziny

Miejsce: Sala Audiowizualna

Wstęp bezpłatny.

 

Udział w warsztatach jest możliwy tylko po wcześniejszej rezerwacji.

Zgłoszenia są przyjmowane do piątku poprzedzającego spotkanie, do godz. 16.

Informacje i zapisy: +48 12 422 10 52 w. 108 lub bargiel@bunkier.art.pl

Kuratorka: Anna Bargiel

 

   
Informacje główne
20–21.04.2013 (sobota i niedziela), godz. 11

22 April
Monday

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia