Konkurs Piękna i Bestia

Jak niektórzy z Was już zauważyli, na dziedzińcu pałacu Potockich, tymczasowej siedziby Bunkra Sztuki, rozgościł się nowy obiekt z naszej kolekcji – Bestia Maurycego Gomulickiego. Jeśli jesteście użytkownikami platformy Instagram, zapraszamy Was do konkursu!

Zadanie konkursowe polega na udostępnieniu na swoim prywatnym profilu społecznościowym w portalu Instagram, w zakładce Stories, swojego zdjęcia wraz obiektem zewnętrznym Bestia Maurycego Gomulickiego. Bestia znajduje się  obecnie na dziedzińcu pałacu Potockich przy Rynku Głównym 20.

Zdjęcie musi być opisane hashtagiem #bunkiersztuki. Zdjęcia spełniające wskazane wyżej warunki zostaną udostępnione w zakładce Stories na profilu bunkiersztuki_artgallery. Spośród udostępnionych zdjęć Organizator w drodze obrad dwuosobowego jury składającego się z pracowników Bunkra Sztuki wybierze trzy zwycięskie prace. Jury dokona oceny prac na podstawie kryteriów takich jak zgodność pracy z tematyką Konkursu, pomysłowość Uczestnika, ogólne wrażenia estetyczne.

Nagrodą w Konkursie jest firmowa torba Bunkra Sztuki oraz wybrany przez Uczestnika katalog wystawy spośród niżej wymienionych: Agata Kus Horror Picture Show, Kamil Kukla Frukta i paszczęki. Malarstwo, rzeźba, muzyka. Piotr Lutyński Budda, Mars i jeleń, Adam Rzepecki Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego, Krzysztof Penderecki Partytura i ogród. Muzyka wobec obrazu, ogród wobec muzyki.

Konkurs trwa od 14.7.2021 r. (od godziny publikacji posta konkursowego) do dnia 21.7.2021 r. do godziny 23:59. Zwycięzcy Konkursu zostaną poinformowani o wygranej do dnia 22.7.2021 r. w prywatnej wiadomości wysłanej w serwisie Instagram. Warunkiem otrzymania nagrody jest wskazanie w wiadomości zwrotnej imienia i nazwiska zwycięzcy oraz adresu do korespondencji lub wskazanie chęci odbioru osobistego w siedzibie Organizatora (Rynek Główny 20, Kraków). Nagrody zostaną przesłane do dnia 30.7.2021 r. Udział w Konkursie oznacza akceptację regulaminu Konkursu.

Szczegółowy regulamin konkursu “Piękna i Bestia” można pobrać tutaj. 

“Bestia”, Maurycy Gomulicki, 2013; Fot. Katarzyna Tabaka
14 March
Monday

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia