Młodzieżowa Rada Muzealna przy Muzeum Fotografii

W imieniu zaprzyjaźnionej instytucji – Muzeum Fotografii w Krakowie – przekazujemy informację
o naborze do Młodzieżowej Rady Muzealnej.

Młodzieżowa Rada Muzealna to specjalna rada przy Muzeum Fotografii, w której zasiadają licealiści zainteresowani kulturą współczesną, fotografią, działaniem świata artystycznego oraz instytucji kultury.

Jeśli chcecie mieć pływ na to, jak działa MuFo, zaangażować się w jego działanie oraz stać się częścią młodego zespołu Muzeum – Rada Młodzieżowa jest dla Was. Punktem wyjścia jest dla nas fotografia oraz działanie MuFo. Jednak to Wy będziecie decydować o tym, czym będziemy zajmować się przez rok cyklicznych spotkań. Chcesz zorganizować spotkanie z fotografkami i fotografami? Wcielić się w rolę przewodnika muzealnego i samodzielnie oprowadzić widzów MuFo po wystawie? Chcemy pomóc Wam w realizacji Waszych pomysłów. Będziemy także zasięgać Waszych rad w kwestiach ulepszania Muzeum. Udział w Radzie Młodzieżowej to dodatkowo uczestnictwo w projekcie grupowym, którego efekty zostaną udostępnione publiczności Muzeum.

Na wypełnioną przez Ciebie ankietę rekrutacyjną (link do formularza zapisów: https://mufo.krakow.pl/odwiedzaj/wydarzenia/nabor-do-mlodziezowej-rady-muzealnej-mufo) czekamy do 30 września 2023r. Wyślij ją na adres: edukacja[at]mufo.krakow.pl. Skład Młodzieżowej Rady Muzealnej MuFo ogłosimy na początku października 2023r.

22 September
Friday

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia