My kobiety z ADHD

spotkanie z Olą Pflumio i Zuzą Skrzyńską

Wydawnictwo MANDO Inside i Galeria Bunkier Sztuki zapraszają na spotkanie z Olą Pflumio autorką książki „My kobiety z ADHD” i jej gościnią Zuzą Skrzyńską – socjolożką, przedsiębiorczynią, autorką książek o rodzicielstwie, również adehadówką. Dziewczyny porozmawiają w ramach nagrania na żywo odcinka @atypowepodcast! Będzie też czas na zadawanie pytań i wymianę doświadczeń.

Spotkanie towarzyszy premierze książki Wydawnictwa MANDO Inside „My kobiety z ADHD” Oli Pflumio. 

DLA KOGO?
Jeżeli sama masz ADHD lub jeśli ma je Twoja siostra, mama, przyjaciółka koniecznie przyjdź i posłuchaj historii innych osób z ADHD. Na tym spotkaniu poznasz kobiety takie jak Ty.

GDZIE?
Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Plac Szczepański 3a

OLA PFLUMIO – certyfikowana coachka. W autorskim podcaście „Atypowe” rozmawia z osobami, które w dorosłym życiu otrzymały diagnozę ADHD czy spektrum autyzmu. Odkąd sama wie, że jest adehadówką, pomaga innym dorosłym borykającym się z podobnymi trudnościami, wspierając ich w ramach coachingu ADHD. Prywatnie mieszkanka Londynu, miłośniczka dalekich podróży oraz zapalona biegaczka zmieniająca hobby jak rękawiczki.

ZUZA SKRZYŃSKA – socjolożka, marketerka, szkoleniowiec. Założycielka „Kobiecej Koooperatywy Biznesowej” i projektu „Kreweta Biznesu”, w której pomaga rozwijać kobiece przedsięwzięcia. Autorka książek o rodzicielstwie i trudnych emocjach z nim związanych. Mama dwójki dzieci, na co dzień mieszka w Krakowie. Sama ma ADHD i publicznie o tym mówi, oswajając ten temat w mediach.

18 April
Thursday
18:00 – 19:30
SPOTKANIE
Dla kogo:
DOROŚLI

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia