Świąteczny kiermasz książkowy

Wszyscy lubimy piękne, mądre i inspirujące książki, które sprawiają, że na chwilę możemy oderwać się od codziennej krzątaniny. Z uwagi na to, że przed nami intensywny czas przygotowań do Świąt i gonitwy za prezentami dla najbliższych nam osób, chcielibyśmy ułatwić Wam zadanie i zaprosić Was 19 grudnia do naszej Galerii na wyjątkowy kiermasz świąteczny.

Będziecie mogli nabyć nie tylko wydane przez nas publikacje, katalogi, zabawki czy plakaty, ale także książki współpracujących z nami przy tej okazji wydawnictw – Le Monde Diplomatique, Karakter, Korporacja Ha!art i Toczka!

Szykujemy dla Was kilka niespodzianek – wydawnictw będących niekwestionowanymi perełkami na rynku książkowym. Do sprzedaży przeznaczyliśmy m.in. kilka egzemplarzy „Życia codziennego w Polsce” autorstwa Wilhelma Sasnala oraz niebywały rarytas – wydawnictwo muzyczne „Fiat Lux” kolektywu Quadratum Nigrum (Mateusz Okoński, Jakub Skoczek, Jakub Woynarowski).

O godzinie 14 zapraszamy również na ostatni w tym roku wernisaż – otwarcie wystawy „Endospory”, której kuratorkami są Anna Lebensztejn i Kinga Olesiejuk.

Do zobaczenia w sobotę!

 

Ilustracja użyta w materiałach promocyjnych należy do domeny publicznej (Ernst Haeckel, „Kunstformen der Natur”, 1899).

 

 
Informacje główne
19.12.2015 (sobota), godz. 11–17

23 December
Wednesday

Wszystkie wydarzenia
dostępne tego dnia