𝗔𝗥𝗧 𝗙𝗔𝗜𝗥 𝗞𝗥𝗔𝗞𝗢𝗪

PANELE

W dniach 5–7 lipca 2024 roku zapraszamy na wyjątkowe spotkania ze sztuką, Art Fair Krakow. W jednym miejscu zobaczycie prezentacje 12 galerii. Art Fair Krakow to jednak nie tylko prezentacja sceny galeryjnej, ale także niezależnego krajobrazu sztuki w Krakowie, zaplanowaliśmy również autorski cykl paneli dyskusyjnych oraz spacery po krakowskich instytucjach, galeriach i przestrzeniach niezależnych.

W 𝘀𝗼𝗯𝗼𝘁𝗲̨ (𝟬𝟲/𝟬𝟳), poza ekspozycjami w Pałacu Sztuki, zapraszamy do sąsiadującego Bunkra Sztuki, naszego partnera wydarzenia. W Bunkrze Sztuki odbędą się panele dyskusyjne, gdzie wspaniałe redaktorki i historyczki sztuki wnikliwie poprowadzą nas po szerokim horyzoncie widzenia świata artystycznego.

𝗔𝗴𝗻𝗶𝗲𝘀𝘇𝗸𝗮 𝗝𝗮𝗻𝗸𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮-𝗠𝗮𝗿𝘇𝗲𝗰 wspólnie z 𝗠𝗮𝗿𝘁𝗮̨ 𝗞𝗶𝗿𝘀𝘇𝗲𝗻𝗯𝗮𝘂𝗺 zastanowią się jak z perspektywy zagranicznej postrzegana jest sztuka polska. Natomiast 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗧𝗵𝗲𝗶𝘀𝘀 w rozmowie z 𝗞𝗮𝗿𝗼𝗹𝗶𝗻𝗮̨ 𝗣𝗹𝗶𝗻𝘁𝗮̨ (𝗠𝗮𝗴𝗮𝘇𝘆𝗻 𝗦𝗭𝗨𝗠) i 𝗔𝗹𝗸𝗶𝗲𝗺 𝗛𝘂𝗱𝘇𝗶𝗸𝗶𝗲𝗺 (𝗠𝗜𝗡𝗧 𝗠𝗮𝗴𝗮𝘇𝗶𝗻𝗲) analizować będą krytykę jako siłę współkształtującą pole sztuki. Ponadto 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗧𝗵𝗲𝗶𝘀𝘀 w rozmowie z architektami, 𝗕𝗮𝗿𝘁𝗼𝘀𝘇𝗲𝗺 𝗛𝗮𝗱𝘂𝗸𝗶𝗲𝗺 i 𝗔𝗴𝗻𝗶𝗲𝘀𝘇𝗸𝗮̨ 𝗦𝘇𝘂𝗹𝘁𝗸, przybliży nam sztukę ujętą w architektoniczne ramy.

A po wnikliwych dyskusjach zapraszamy na oprowadzanie po wystawie daru 𝗧𝗲𝗿𝗲𝘀𝘆 𝗶 𝗔𝗻𝗱𝗿𝘇𝗲𝗷𝗮 𝗦𝘁𝗮𝗿𝗺𝗮𝗰𝗵 dla muzeów krakowskich, „𝗗𝗮𝗷 𝗺𝗶 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼” 𝘄 𝗕𝘂𝗻𝗸𝗿𝘇𝗲 𝗦𝘇𝘁𝘂𝗸𝗶.

Szczegółowy program Art Fair Krakow jest udostępniany po rejestracji.
𝗭𝗮𝗿𝗲𝗷𝗲𝘀𝘁𝗿𝘂𝗷 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗷𝘂𝘇̇ 𝗱𝘇𝗶𝘀́!
Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://artfairkrakow.com

06 lipca
sobota
12:00 – 16:00
SPOTKANIE