W tym roku ferie zimowe będą wyglądać nieco inaczej niż do tej pory. Nie zmienia się jednak to, że możecie je spędzić z Bunkrem Sztuki. I to w swoich domach!

Zapraszamy dzieci oraz dorosłych do wspólnej zabawy. Na naszej stronie znajdziecie darmowe zeszyty edukacyjne do wydrukowania. Przygotujcie nożyczki, kredki, mazaki, kleje i kolorowe kartki – czeka na Was aż siedem bloków tematycznych związanych z artystami: Jadwigą Sawicką, Jankiem Simonem, Nicolasem Grospierrem, Tomaszem Dobiszewskim, Cecylią Malik, Karoliną Bregułą i Andreasem M. Kaufmannem.
->EDUKACJA

Na platformie Play Kraków znajdzie się coś również dla młodzieży. Przygotowaliśmy dla Was warsztaty prowadzone przez Przemka Widła, dzięki którym stworzycie własne dzieła sztuki oraz zapoznacie się z twórczością Adama Rzepeckiego i Bogusława Bachorczyka.
->PLAY KRAKÓW

Dorosłym proponujemy nowości Wydawnictwa BUNKIER. Pośród nich katalogi wystaw: Piotra Lutyńskiego, Adama Rzepeckiego, Agaty Kus i niebawem także Kamila Kukli.
->Piotr Lutyński „Budda, Mars i jeleń”
->Adam Rzepecki „Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego”
->Agata Kus Horror Picture Show

Na naszej stronie znajdziecie dokumentacje fotograficzne minionych wystaw opatrzone komentarzem kuratorskim, podcast „Sztuka słuchania” oraz wystawę online z filmami wideo tematycznie związanymi z Krakowem. Wystawa obejmuje prace polskich i zagranicznych artystów.

->Cracoviana

Dokumentacje fotograficzne wystaw:
->Piotr Lutyński
->Agata Kus

->Zwiedzanie fragmentu wystawy Adama Rzepeckiego online
->Prezentacja i komentarz kuratorski do wystawy Adama Rzepeckiego
->Podcast „Sztuka słuchania”

Mamy także kilka niespodzianek, o których opowiemy już wkrótce! Obserwujcie nas, aby nic Was nie ominęło.

 

Janek Simon, Bałwan, 2003, instalacja interaktywna, wymiary zmienne
Informacje główne
4-17.1.2021
Informacje dodatkowe
Bunkier w sieci

19 stycznia
wtorek