Kiermasz Książek w Bunkrze Sztuki

W sobotę 16 grudnia Bunkier Sztuki wypełni się książkami. Na ten dzień przygotowaliśmy dla Was Kiermasz Książek.

Będziecie mogli przejrzeć i nabyć w specjalnych cenach wydane przez nas: publikacje, katalogi wystaw, zabawki czy plakaty. Wśród oferowanych książek znajdziecie także kilka perełek, niełatwo dostępnych w sprzedaży.

Zachęcamy Was również do tego, aby w „Pawilonie Wystawowym” galerii – przestrzeni poświęcanej warsztatom i spotkaniom, gdzie znajduje się specjalistyczna biblioteka zbierająca publikacje z zakresu kuratorstwa –  spokojnie usiąść i poczytać, korzystając także z naszych zasobów.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych albo chcecie uzupełnić swoją biblioteczkę na zimowe wieczory – Kiermasz to idealne rozwiązanie.

Listę wydanych przez nas publikacji można znaleźć tutaj: http://bunkier.art.pl/?page_id=361


10 KSIĄŻECZEK NA 10. URODZINY MAŁEGO KLUBU BUNKRA SZTUKI

W tym samym dniu będziemy także świętować rocznicę 10. urodzin Małego Klubu Bunkra Sztuki.

Z tej okazji mamy coś specjalnie dla najmłodszych czytelników. Wydawane od 2011 roku książeczki z serii Małego Klubu Bunkra Sztuki znalazły dom w nowym etui, dzięki czemu wszystkie 10 tytułów jest skompletowanych w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy na spotkania z pisarzami i twórcami ilustracji, którzy stworzyli tą unikatową serię wydawniczą. W trakcie trwania Kiermaszu będzie można z nimi porozmawiać, chętnie też podpiszą Wasze egzemplarze książek.

(Informacje dotyczące godzin kolejnych spotkań będą pojawiać się na stronie wydarzenia).
Informacje główne
16.12.2017 (sobota), godz. 11–19
Informacje dodatkowe
Miejsce: „Pawilon Wystawowy”

16 grudnia
sobota