KONKURS dla dzieci Jednokolorowa kompozycja – Święto Rodziny Krakowskiej

Z okazji Święta Rodziny Krakowskiej przygotowaliśmy kolejny konkurs dla dzieci. Inspirując się pracą Macieją Chorążego Flashback Smurfs, chcemy zaprosić dzieci w wieku 7-12 lat do stworzenia jednokolorowej kompozycji wykonanej z przedmiotów codziennego użytku.

Jako pomoc w stworzeniu pracy konkursowej polecamy nowy zeszyt edukacyjny -> Bunkier Sztuki » KOLEKCJA BUNKRA SZTUKI DLA DZIECI – MACIEJ CHORĄŻY.

Zadanie konkursowe polega na udostępnieniu przez rodzica lub opiekuna na swoim prywatnym profilu społecznościowym w portalu Facebook, postu ze zdjęciem własnoręcznie wykonanej przez dziecko jednokolorowej kompozycji z przedmiotów codziennego użytku. Zdjęcie musi zawierać w opisie wiek i imię uczestnika oraz oznaczenie oficjalnego profilu Galerii na portalu Facebook (znajdującego się pod adresem https://pl-pl.facebook.com/bunkiersztuki).

Nagrodą w Konkursie jest zestaw kredek oraz zestaw książeczek z bajkami opracowanymi przez artystów z cyklu Małego Klubu Bunkra Sztuki. Konkurs trwa do dnia 24.5.2021 r. (poniedziałek) do godziny 23:59. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny poniżej.

Bunkier sztuki – regulamin konkursu Święto Rodziny Krakowskiej

 
Informacje główne
od 22 do 24.5.2021 godz. 23:59

14 marca
poniedziałek