KONKURS dla dzieci Narysuj swoją ulubioną piosenkę – NOC MUZEÓW 2021

W Noc Muzeów w Bunkrze Sztuki przygotowaliśmy coś także dla najmłodszych. Przedstawiamy konkurs inspirowany obecną wystawą poświęconą Krzysztofowi Pendereckiemu „Partytura i ogród. Muzyka wobec obrazu, ogród wobec muzyki”.

Krzysztof Penderecki, komponując stosował metodę graficzną, która pozwalała mu naszkicować cały utwór muzyczny na jednej kartce. Dlatego zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat, by zaprezentowały nam swoją ulubioną piosenkę w formie rysunkowej. Technika wykonania rysunku jest dowolna. Nagrodą w Konkursie jest zestaw kredek oraz zestaw książeczek z bajkami opracowanymi przez artystów z cyklu Małego Klubu Bunkra Sztuki.

By wziąć udział w konkursie, należy udostępnić na prywatnym profilu społecznościowym w portalu Facebook zdjęcie pracy uczestnika wraz z opisem oraz oznaczeniem oficjalnego profilu Galerii na portalu Facebook (znajdującego się pod adresem https://pl-pl.facebook.com/bunkiersztuki) do dnia 23.5.2021 r. (niedziela) do godziny 23:59. Opis zdjęcia musi zawierać tytuł piosenki, wiek i imię uczestnika. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny poniżej.

Bunkier sztuki – regulamin konkursu NOC MUZEÓW
Informacje główne
od 21 do 23.5.2021 godz. 23:59

14 marca
poniedziałek