Na dziedzińcu pałacu Potockich zawitał nowy obiekt z kolekcji Bunkra Sztuki! Uważni obserwatorzy Galerii będą już wiedzieć co to za eksponat. Zapraszamy do konkursu!

Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu przez Uczestnika w komentarzu pod postem konkursowym poprzez swój prywatny profil społecznościowy w portalu Facebook odpowiedzi na pytanie konkursowe. Wygrywa pierwsza spośród opublikowanych odpowiedzi.

Nagrodą w Konkursie jest zestaw firmowych gadżetów Bunkra Sztuki (torba, notes oraz kubek) oraz wybrany przez Uczestnika katalog wystawy spośród niżej wymienionych: Agata Kus Horror Picture Show, Kamil Kukla Frukta i paszczęki. Malarstwo, rzeźba, muzyka. Piotr Lutyński Budda, Mars i jeleń, Adam Rzepecki Stary Rzepecki patrzy na młodego Rzepeckiego, Krzysztof Penderecki Partytura i ogród. Muzyka wobec obrazu, ogród wobec muzyki.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 14.7.2021 r. (od godziny publikacji posta konkursowego) do dnia 18.7.2021 r. do godziny 23:59. Udział w Konkursie oznacza akceptację regulaminu Konkursu.

Szczegółowy regulamin Konkursu „Zgadnij co to” jest dostępny tutaj.

„Bestia”, Maurycy Gomulicki, 2013; Fot. Katarzyna Tabaka

 

14 marca
poniedziałek