Na przełomie kwietnia i maja wspólnie z dziećmi i zaproszonymi artystami: reżyserem, aktorami, muzykami zrealizowaliśmy słuchowisko radiowe na podstawie bajki Marcin i pełnia w Zoo autorstwa Justyny Bargielskiej, którą wydaliśmy w 2012 roku w ramach Serii Małego Klubu Bunkra Sztuki.

Warsztaty poprowadziły Justyna Bargielska i Daria Woszek.

Warsztaty dla dzieci od 6 do 12 lat
Czas trwania: 2 godziny
Miejsce: Przestrzeń Otwarta Bunkra Sztuki
Wstęp bezpłatny

Kuratorka: Anna Bargiel

Justyna Bargielska

Poetka, pisarka. Laureatka konkursu poetyckiego im. Rainera Marii Rilkego (2001) i nagrody specjalnej im. Jacka Bierezina (2002). Otrzymała dwa razy Nagrodę Literacką Gdynia (2010 i 2011). Mieszka w Warszawie.

Daria Woszek

Absolwentka teatrologii UJ oraz Programu Fabularnego „Studio Prób” i Programu Scenariuszowego „Script” w Szkole Wajdy.  Kończy  reżyserię filmową na Wydziale Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego w Katowicach.

Jej film „Spowiedź” dostał główną nagrodę (Kodak Award) na 11th Polish Film Festival w Los Angeles w kategorii film studencki (2010), reklama społeczna „Morskie Opowieści” otrzymała nagrodę za wizję artystyczną na XIV Studenckim Konkursie Filmów Reklamowych Kodaka (2010).

Zajmuje się również reżyserią teatralną: „Desdemona” P. Vogel  w Teatrze Łaźnia Nowa (2007) , „Noc tuż przed lasami” B. M. Koltes w Teatrze im. Juliusza Słowackiego (2010) i reżyserią multimediów („Straszny Dwór|”, „Korczak”, „Messa di Requiem”).
Informacje główne
12.04.2014 (sobota), godz. 11

04 sierpnia
poniedziałek