Raj na Plantach | Marta Sala, Cecylia Malik

Marta Sala i Cecylia Malik zapraszają do wzięcia udziału w performansie Raj na Plantach

Od 13 do 18 października zapraszamy do pozowania do aktu podczas wystawy Gelatin PAINT ME PAINT ME EVERYWHERE!

Zapraszamy do Raju. Tym razem nie będzie ukryty gdzieś daleko, a znajdzie się na Plantach pomiędzy Bunkrem Sztuki a sklepem Rossmann. Pod drzewami będą przechadzać się Adamowie i Ewy, Ewy i Ewy, Adamowie i Adamowie. W naszym Raju nie znajdzie się tylko jedno drzewo poznania dobra i zła z zakazanym owocem, ale dużo drzew i tona jabłek – niezakazanych, dojrzałych, pachnących, czerwonych, które w tym sezonie są niezwykle tanie. Podczas akcji będziemy wyciskać sok jabłkowy, rozdawać owoce i zapraszać do wzięcia udziału w projekcie grupy artystycznej Gelatin PAINT ME PAINT ME EVERYWHERE!, który rozpocznie się w poniedziałek 13 października. Artyści zamienią Bunkier Sztuki w atelier, miejsce, gdzie malarze i malarki będą malować akty krakowiaków i krakowianek. Całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć muzyka na żywo, pyszności, sofy wygodne do pozowania i wylegiwania się oraz różne niespodzianki. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o swoim akcie namalowanym przez sławnego malarza, teraz będzie okazja.

A w sobotę zróbmy sobie raj na Plantach. Raj jak z renesansowych obrazów. Przywołajmy szczęśliwe czasy beztroskiej niewinności i rajskiej nagości. Pozujmy, jedzmy jabłka, cieszmy się i malujmy.

Chętnych do wzięcia udziału w performansie Raj na Plantach prosimy o kontakt (nie będziemy całkiem nadzy, Marta Sala będzie szyć trochę sztucznej golizny) z artystką: stanislawasala@gmail.com.

Chętnych do pozowania do aktów podczas wystawy Gelatin PAINT ME PAINT ME EVERYWHERE

prosimy o kontakt z Jolantą Zawiślak: zawislak@bunkier.art.pl.

Cecylia Malik i Marta Sala
Informacje główne
11.10.2014 (sobota), godz. 16

13 października
poniedziałek