Silent disco w Wiosenny Weekend Otwarcia w Bunkrze Sztuki

„Bunkier dla krakowian(ek)” – tym hasłem chcemy Wam zakomunikować ponowne otwarcie naszej siedziby. Po dłuższej nieobecności przy placu Szczepańskim wraz z nadchodzącą wiosną chcemy na nowo określić i dać Wam poznać nasz profil. Zapraszamy na Wiosenny Weekend Otwarcia.

W programie m.in. działania edukacyjne, czyli liczne warsztaty i oprowadzania. Nie zabraknie jednak także aktywności odwołujących się do bardziej awangardowego oblicza Galerii. W sobotę Bunkier otwiera swoje drzwi dla potrzebujących intensywnych bodźców kulturalnych i zaprasza na silent disco – nocną alternatywę dla „wyjścia w miasto”.

Od godziny 20.00 będziecie mogli uczestniczyć w niezwykłym doświadczeniu muzyczno-tanecznym,
a przy tej okazji zwiedzić galeryjną ekspozycję, tym razem otwartą do godzin nocnych.
Czeka na Was trójka DJ-ów grających różnorodną muzykę, która będzie dostępna za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek. Cicha impreza to jedyne tego rodzaju doświadczenie – możliwość multisensorycznego kontaktu ze sztuką i przestrzenią Galerii.

Koszt: bilet w cenie 20 zł

Liczba słuchawek ograniczona – równolegle dostępnych będzie 250 sztuk, a o możliwości uczestniczenia w silent disco decyduje ich dostępność. W przypadku pełnego obłożenia istnieje możliwość wejścia na wystawę i poczekanie na wolny zestaw.

https://bunkier.art.pl/wydarzenia/wiosenny-weekend-otwarcia-w-bunkrze-sztuki/

https://bunkier.art.pl/blog/klauzula-informacyjna-dla-osob-zwiedzajacych-bioracych-udzial-w-warsztatach-lub-innych-wydarzeniach-organizowanych-lub-wspolorganizowanych-przez-galerie-sztuki-wspolczesnej-bunkier-sztuki-w/?fbclid=IwAR1Bj7mnaQTaHD_IN_id_NWKOh_7uub23-9SHwb8Edz33fIFXwsgpkdZEwk
Informacje główne
sobota, 23 marca 2024, godz. 20

19 marca
wtorek