Na starym strychu wśród kolorowych różności leży białe pudełko. Niepozorne, nieco nieciekawe i nudne. Posiada jednak wyjątkową właściwość. Jego monotonne białe wnętrze zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – wszystko zależy od tego, co do niego włożysz! Chcecie sprawdzić jak to możliwe? Każdy będzie miał okazję do tego, by stworzyć własne pudełko. Jego białe wnętrze przekształcimy w niepowtarzalną feerię barw!

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu WZORNIK. Tym razem naszym gościem będzie Kasia Przezwańska – artystka, która odkryje przed nami tajniki obecności koloru w projektowaniu przestrzeni.

Katarzyna Przezwańska (1984) – absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Współpracowała m.in. z Instytutem Awangardy Fundacji Galerii Foksal i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Była autorką oprawy plastycznej wystawy Maria Pinińska Bereś. Rysunki w Galerii Dawid Radziszewski w Warszawie (2013). Współtworzy Czosnek Studio w Warszawie.

 

WZORNIK to cykl warsztatów dla dzieci prowadzony z udziałem zaproszonych artystów, projektantów, architektów i aktywistów miejskich. Celem każdego ze spotkań jest przybliżenie najważniejszych idei architektury modernistycznej, które mają znaczący wpływ na sposób doświadczania współczesnych przestrzeni miejskich. Tematy warsztatów realizowane są w nawiązaniu do przestrzeni i historii budynku Galerii Bunkier Sztuki oraz twórczości jego architektki Krystyny Tołłoczko-Różyskiej.

Autorka cyklu: Paulina Hyła (we współpracy z Anną Bargiel)
Warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat
Czas trwania: 2 godziny
Udział w warsztatach jest możliwy tylko po wcześniejszej rezerwacji. Zgłoszenia są przyjmowane do piątku 29 maja do godz. 16.
Informacje i zapisy: 12 422 10 52 w. 108, 601 460 470 lub pinkunka@gmail.com

W 2015 roku warsztaty Małego Klubu Bunkra Sztuki są realizowane w ramach projektu „PoSZ(t)UKIwanie. Edukacja kulturalna w Bunkrze”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Uwaga, Rodzice! Uwaga, Dzieci! Nabór do nowego projektu! >>
Informacje główne
30.05.2015 (sobota), godz. 11
Informacje dodatkowe
Warsztaty Małego Klubu Bunkra Sztuki
Kuratorka: Anna Bargiel
Miejsce: Sala Audiowizualna
Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy.
W ramach zadania „PoSZ(t)UKIwanie. Edukacja kulturalna w Bunkrze”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

31 maja
niedziela