FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU „BUNKIER=SZTUKA=KRYTYKA”
28.09.2023

Link do pobrania formularza zgłoszeniowego do konkursu „Bunkier=Sztuka=Krytyka” znajduje się poniżej: PDF → BS_FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU DOC → BS_FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU „Bunkier = Sztuka = Krytyka”
28.09.2023

REGULAMIN KONKURSU „Bunkier = Sztuka = Krytyka”   §1 Postanowienia ogólne Przedmiotem niniejszego Regulaminu są warunki organizacji konkursu pod nazwą „Bunkier = Sztuka = Krytyka”, zwanego dalej „Konkursem”. Organizatorem Konkursu jest Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”, 31-011 Kraków, pl. Szczepański 3a, adres do korespondencji: (…)

REKRUTACJA NA STANOWISKO DYREKTORA GALERII SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ „BUNKIER SZTUKI”  W KRAKOWIE
27.09.2023

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”  w Krakowie   I Ogłasza się konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” w Krakowie, zwanej dalej Galerią, z siedzibą w Krakowie Plac Szczepański 3a, (…)

Rekrutacja na stanowisko:  specjalista ds. obsługi urządzeń oświetleniowych, projekcyjnych i audiowizualnych
14.09.2023

Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” w Krakowie Bunkier Sztuki jest jedną z najszerzej rozpoznawalnych instytucji prezentujących sztukę współczesną w Polsce. Nasza misja – poza organizacją wystaw i projektów artystycznych – obejmuje także tworzenie i naukowe opracowywanie Kolekcji, a także realizację programu edukacyjnego oraz wydawniczego. (…)

Klauzula informacyjna dla osób zwiedzających/ biorących udział w warsztatach lub innych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Galerię Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki: w Krakowie
12.09.2023

Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” w Krakowie, spełniając obowiązek informacyjny, który wynika z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i (…)

Regulamin zwiedzania ekspozycji i uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki
17.05.2023

§ 1. Postanowienia ogólne Regulamin zwiedzania ekspozycji i uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”, zwany dalej: „regulaminem”, określa zasady zwiedzania ekspozycji Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” z siedzibą przy pl. Szczepańskim 3A, 31-011 Kraków, wpisanej do Rejestru Instytucji Kultury Miasta (…)

Demontaż wystawy
06.03.2023

W związku z demontażem wystawy Galeria Bunkier Sztuki pozostanie nieczynna dla zwiedzających do 16 marca. Już dziś zapraszamy na otwarcie wystawy Blisko ciała, które odbędzie się 17 marca o godz. 18.