Zapraszamy na pierwszy wakacyjny weekend w otoczeniu sztuki. Gwarantujemy SPOKO(jne) lato w Bunkrze Sztuki. W przestrzeni Galerii będziemy doświadczać sztuki wszystkimi zmysłami, bardziej i mniej bezpośrednio, w przeróżnych formach i formatach. Każdy w swoim rytmie i tempie.

Letni weekend rozpoczyna się w Międzynarodowy Dzień Jogi. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziemy się poruszać, pogłębiać oddech i oczyszczać umysł. Spróbujemy wprawić w ruch wszystkie stawy, ożywić ciało, poprawić przepływ energii przez nie i ukoić umysł. Poznamy proste techniki relaksacji i rozwiniemy czułą relację ze sobą, by poczuć radość z bycia w swoim ciele. Te praktyki są dla każdego. Pozwalają poprawić jakość codziennego życia, wzmacniają ciało i koją umysł. Uczą, jak w prosty sposób docierać do ciszy, którą nosi w sobie każdy(-da) z nas. A wszystko to w przestrzeni wystawy „Daj mi wszystko”, wśród dzieł wybitnych polskich artystów.

Prowadząca: Zofia Noworól-Ostrowska – nauczycielka jogi klasycznej, medytacji i szeroko rozumianego ruchu. Na zajęciach zaprasza do uważnego doświadczania ciała w ruchu, zatrzymywania biegu umysłu i przyjmowania z akceptacją tego, co się wydarza.

Dla kogo: dla osób powyżej 15 roku życia.

Zapisy: zarzycka@bunkier.art.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena: 20 zł (bilet na zajęcia jest równocześnie biletem wstępu na wystawę)          

Uwaga: prosimy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń.

wszystkie wydarzenia: SPOKO(jne) LATO

fot. Magda Rymarz

21 czerwca
piątek
18:00
WARSZTAT
Dla kogo:
DOROŚLI