Zapraszamy na pierwszy wakacyjny weekend w otoczeniu sztuki. Gwarantujemy SPOKO(jne) lato w Bunkrze Sztuki. W przestrzeni Galerii będziemy doświadczać sztuki wszystkimi zmysłami, bardziej i mniej bezpośrednio, w przeróżnych formach i formatach. Każdy w swoim rytmie i tempie.

Zajęcia mają na celu wsparcie kobiet w powrocie do pozytywnego czucia swojego ciała po ciąży i porodzie poprzez rozluźnianie, rozciąganie i delikatne wzmacnianie. Pierwszy rok macierzyństwa nie oszczędza stawów i kręgosłupa i jest pełen wyzwań, również tych związanych z bólem. Dlatego zajęcia oparte są głównie na metodzie Pilatesa. Skupiamy się na pracy nad prawidłową postawą ciała, odciążaniu kręgosłupa, rozluźnianiu napięć, delikatnym wzmacnianiu głębokiego gorsetu mięśniowego i delikatnym rozciąganiu,
a przede wszystkim – przyjaznej atmosferze.

Prowadząca: Barbara Wysoczańska-Grochal – absolwentka AWF w Krakowie, tancerka, choreografka, autorka projektów taneczno-ruchowych, instruktorka Pilates ze specjalnością pracy w grupach zwiększonego ryzyka, z niemal 20-letnim doświadczeniem w pracy z ciałem. Niedawno ukończyła specjalistyczne szkolenie Ekspert od Aktywności Kobiet w Ciąży i po Porodzie, na które złożyły się trzy moduły: Funkcjonalny trening personalny kobiet w ciąży, Trening Medyczny w połogu i po porodzie oraz Trening Funkcjonalny po porodzie.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: Zabierz dla siebie i swojego malucha matę lub kocyk i ulubione zabawki. Najlepiej przyjdź z maluszkiem w chuście/nosidle, ale nie jest to niezbędne. W Galerii znajduje się łazienka z przewijakiem i kącik do karmienia dziecka.

Dla kogo: w pierwszej kolejności mamy z maluszkami do 1 roku życia, ale oczywiście mogą się pojawić mamy ze starszymi dziećmi, bo ćwiczenia, które proponujemy, są jak najbardziej dla wszystkich.

Zapisy: zarzycka@bunkier.art.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena: 20 zł (bilet na zajęcia jest równocześnie biletem wstępu na wystawę)

wszystkie wydarzenia: SPOKO(jne) LATO
22 czerwca
sobota
10:00
WARSZTAT
Dla kogo:
DOROŚLI
DZIECI