Studencki Tydzień Sztuki UJ w Bunkrze Sztuki

Bunkier Sztuki bierze udział w tegorocznej, czwartej edycji Studenckiego Tygodnia Sztuki UJ organizowanego przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie STS, w dniach 21 – 26.03.17, wstęp do Galerii dla studentów UJ jest bezpłatny (prosimy przynosić ze sobą aktualną legitymację studencką), ponadto zapraszamy na dodatkowe wydarzenia, które odbędą się w Galerii w tym czasie.

• 21.03.17 (wtorek), godz. 18, spotkanie z Lutzem Dammbeckiem i pokaz jego filmu „Overgames” (2016) w ramach międzynarodowego projektu „Trauma & Revival”. Z artystą rozmawiać będzie Krzysztof Pijarski.

• 22.03.17 (środa), godz. 16, „Troje przewodników: opowieść o pracy”, oprowadzanie Agnieszki Tyman po aktualnych wystawach w Bunkrze Sztuki: wystawie Justyny Mędrali „Maszyna była pod takim wrażeniem, że sama na siebie spadła”, „Równolegle (KRK/NUE)” i „Prabhakar Pachpute i Rupali Patil – Zwiastunki chaosu”. Na oprowadzanie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia są przyjmowane do wtorku 21 marca do godz. 18. Informacje i zapisy: Ewelina Strawa-Kęsek (edukatorka), kesek@bunkier.art.pl.

• 22.03.17 (środa), godz. 18, spotkanie z Dianną Cohen, malarką i założycielką Koalicji Przeciwko Zanieczyszczaniu Plastikiem, zrzeszającej artystów, badaczy, naukowców działających na rzecz ochrony środowiska.

O pozostałych wydarzeniach organizowanych w ramach Studenckiego Tygodnia Sztuki można czytać na profilu STS: https://www.facebook.com/events/395423960834236/
Informacje główne
21 – 26.03.17
Informacje dodatkowe
Organizator: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

27 marca
poniedziałek