Drugi zeszyt edukacyjny z cyklu Spotkania ze sztuką: Blisko ciała

Zeszyty edukacyjne z serii Spotkania ze sztuką poświęcone są artystom, których prace można oglądać na wystawach w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki. Cykl, adresowany do dzieci i młodzieży, przybliża konkretne dzieła i sylwetki ich twórców. Bohaterami drugiego numeru są artyści, których prace można było (…)

Ferie w Bunkrze Sztuki

Ku radości uczniów małopolskich szkół ferie zbliżają się wielkimi krokami. Bunkier Sztuki przygotował wiele aktywności i atrakcji z okazji przerwy zimowej. Ponadto jeśli jesteście zainteresowani rezerwacją warsztatów edukacyjno-plastycznych dla grup, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: edukacja@bunkier.art.pl +48 570 115  77

Pierwszy zeszyt edukacyjny z cyklu Spotkania ze sztuką

Jeszcze w tym miesiącu oddamy w wasze ręce pierwszy zeszyt edukacyjny z cyklu Spotkania ze sztuką. Zeszyty, adresowane do dzieci i młodzieży, poświęcone będą artystkom i artystom, których prace można oglądać na wystawach w Bunkrze. Każdy numer będzie przybliżał konkretne dzieła i sylwetkę danego (…)

Nowy program edukacyjny Bunkra Sztuki – Spotkania ze sztuką

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w pierwszej odsłonie programu edukacyjnego Spotkania ze sztuką, zatytułowanej Czego chce architektura? Jest to lekcja-spotkanie w Bunkrze Sztuki, która ma na celu przybliżenie uczestnikom informacji na temat zarówno budynku Galerii, jak i najważniejszych obiektów na terenie Krakowa. Podczas (…)

Nowa karta edukacyjna – Bunkier Sztuki się zmienia!

W związku z modernizacją budynku, która bez cienia wątpliwości pozytywnie wpłynie na komfort i jakość zwiedzania Galerii, przygotowaliśmy specjalną kartę edukacyjną. Znajduje się w niej zadanie, które kreatywnie wykorzystuje zachodzące zmiany, związane z pracami remontowymi naszej siedziby. Zachęcamy w nim do tworzenia własnych, przestrzennych (…)

OPROWADZANIE W PJM

Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki wprowadza do oferty edukacyjnej wydarzenia adresowane do społeczności g/Głuchych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w oprowadzaniu w języku migowym (PJM) po ekspozycji. Spotkania prowadzi Jakub Studziński – edukator i przewodnik z wieloletnim doświadczeniem, tłumacz i lektor polskiego języka (…)

Nowe karty edukacyjne z zadaniami plastycznymi dla dzieci

W nawiązaniu do aktualnie prezentowanej wystawy Małgorzaty Markiewicz To już nie jest męski świat w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki przygotowaliśmy specjalne karty edukacyjne. Są one adresowane dla uczniów młodszych z klas I – IV (6-10 lat), oraz dla uczniów szkół podstawowych z klas V (…)